18 maja / Alicji, Edwina, Eryka

W ostatnią sobotę przed świąteczną przerwą od nauki, 12 grudnia całą naszą szkolną społeczność zapraszaliśmy do założenia Świątecznego Swetra i przyniesienie do szkoły £1. Dochody z tej akcji, podobnie jak co roku, zostały przekazane na cele charytatywne. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć m.in. akcję charytatywną "The Little Princess Trust ", którą pięknie wspomógł jeden z naszych uczniów - Leon z klasy IVbGratulujemy, to było duże wyzwanie chlopca i jego rodziców. Piękny gest i szczytny cel.

Jako szkoła udało nam się zebrać w ramach akcji świątecznego swetra £350.  Część tej sumy w wysokości £200 przeznaczona została na w/w akcję charytatywną a pozostałe £150 zostało przekazane na dwie rodziny ze szkoły znajdujące się w potrzebie.

Powyżej zdjęcie Leona przed i po obciąciu włosów, w celu wsparcia charytatywnej akcji "The Little Princess Trust"

email: admin@PolskaSzkolaPutney.com