loading...
06 grudnia / Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Ważną i podniosłą częścią uroczystości zakończenia roku szkolnego są pożegnania absolwentów. W roku 2020 byli to:

Adam Al-Molla, Miriam Atallah, Natalia Balasa, Kornel Barański, Nikola Botja, Julia Ethemi, Marcin Gil, Mikołaj Grzegorczyk, Julia Horbaczewska, Wiktoria Jędrzejewska, Jakub Kiełbasa, Maia Kosowska, Fabian Kozłowski, Jakub Kozłowski, Igor Kwieciński, Sebastian Lo, Aleksander Łaczmański, Mateusz Maciążek, Emilia Matyja, Aleksandra Nienałtowska, Natalia Okrasa, Piotr Rzepnicki, Zofia Taraszkiewicz, Isabelle Trubshaw, Maja Wimbush, Zuzanna Zielińska.

Z powodu pandemii nie odbyło się ono tradycyjnie w kościele Sacred Heart na Wimbledonie. Nie mogliśmy jednak całkowicie zrezygnować z uroczystego pożegnania absolwentów. Odbyło się ono 10 października 2020 r. w kościele św. Jana Ewangelisty na Putney. Była uroczysta msza święta odprawiona przez księdza Leszka, wzruszające słowa pożegnania od pani dyrektor Mai Brodzińskiej, nauczycielki klasy A2a pani Doroty Jasina, uczniów i rodziców. Z powodu przeprowadzki do Polski nie było z nami nauczycielki klasy A2b pani Alicji Gieryk. Przesłała piękny list, który odczytała pani Jasina.

Gratulujemy naszej pięknej młodzieży ukończenia polskiej szkoły. To może pierwsze w ich życiu tak poważne osiągnięcie. Oby było początkiem wielu sukcesów w przyszłości.

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: admin@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668