05 sierpnia / Emila, Karoliny, Kary

OPŁATY ZA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2021/22-TERMIN PŁATNOŚCI do 12.06.2021

Szanowni Państwo,

Zbliża się termin opłat za pierwsze półrocze roku szkolnego 2021-2022. Przypominamy, że  zgodnie z ustaleniem budżetu szkoły na rok szkolny 2021-2022 przedstawionego i przyjętego przez Zgromadzenie Walne w dniu 30.01. 2021 , nastąpi podwyżka opłat i będą one nastepujące :

Opłaty za I półrocze roku szkolnego 2021/:

PIERWSZE DZIECKO         £165

DRUGIE DZIECKO             £145

TRZECIE DZIECKO             £70

KOLEJNE DZIECI               ZWOLNIONE Z OPŁAT

Przypominamy, że nie pobieramy opłat gotówką w szkole.  Ostateczny termin wpłaty mija  12.06.2021

Prosimy o pilne przestrzeganie  daty opłat za szkołę. Niedokonanie opłaty w terminie, wiąże się z dodatkową opłatą w wysokosci £10, a nieuiszczenie opłaty, ze skreśleniem dziecka z listy uczniów.  Bardzo prosimy również, aby rodziny, które nie planują powrotu do szkoły od wrześniu, jak najszybciej  poinformowały o tym administratora szkoły, tak abyśmy mogli udostepnić  zwolnione miejsca w szkole osobom z listy oczekujących.

Więcej szczegółów dotyczących dokonania opłat znajdziecie Państwo pod załączonych linkem.

Mamy wielką nadzieję iż nowy rok szkolny będzie pełnym powrotem do normalności w życiu naszej szkoły. Ufamy, że będziemy mogli wrócić do szkolnych imprez, sprzedaży pączków, festynów i wielu imprez, które ominęły nas w obecnym roku szkolnym. Życzymy tego Państwu i nam wszystkim.

Z wyrazami szacunku,

Brygida Wimbush