loading...
06 grudnia / Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Informacja o otrzymanym wsparciu finansowym ze środków Kancelarii Senatu RP w 2018r. oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w 2019r. w ramach projektu "WSPARCIE OŚWIATY POLONIJNEJ NA PIĘCIU KONTYNENTACH" :

Jak informowaliśmy Państwa na zeszłorocznym Walnym Zebraniu Koła Rodzicielskiego, od kilku lat, polskie szkoły w Wielkiej Brytanii wspierane są finansowo dzięki współpracy Wspólnoty Polskiej i Polskiej Macierzy Szkolnej  PMS.

"W 2019 roku otrzymaliśmy wsparcie finansowe ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach projektu "WSPARCIE OŚWIATY POLONIJNEJ NA PIĘCIU KONTYNENTACH" . Łącznie otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości £7,342.74, które pokryły częściowo koszty wynajmu i utrzymania szkoły."

Dokładny opis projektu znajdą Państwo na stronie:  "Stowarzyszenie Wspólnota Polska"

W roku 2020 nasza szkoła również wystąpiła do Wspólnoty Polskiej o dofinansowanie i w tym roku, z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, otrzymaliśmy środki o łącznej sumie £3,837.14, które były przeznaczone jak w poprzednich latach na częściowe pokrycie kosztów wynajmu."

 W imieniu Dyrekcji i Zarządu Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Marii Skłodowskiej - Curie w Londynie, pragniemy podziękować Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Stowarzyszeniu Wspólnota Polska za udzielenie naszej szkole refundacji.  Podziękowania kierujemy również do Polskiej Macierzy Szkolnej, która współpracuje w realizacji tego projektu.

Więcej informacji na temat stowarzyszenia "Wspólnota Polska" i jego działalności mogą Państwo zasięgnąć na stronie http://stowarzyszenie.wspolnotapolska.org.pl/ 

Strona Kancelarii Prezesa Rady Ministrów: https://www.premier.gov.pl/

 

 

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: admin@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668