26 października / Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

W najbliższą sobotę 11 września będziemy przyjmować wnioski o wydanie nowej legitymacji szkolnej jak i o przedłużenie ważności już posiadanej. Zainteresowanych prosimy o wydruk i wypełnienie wniosku załączonego do tego listu. Do wniosku o przedłużenie należy  dołączyć legitymację, prosimy o przyniesienie wnisków w zaklejonej i podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka kopercie i przekazanie Pani nauczycielce.

• Legitymacje szkolne 2021/22

Legitymacje - wnioski o przedłużenie ważności oraz o wydanie nowych legitymacji

30 października 2020r. 3112
  • w dół