loading...
19 stycznia / Erwiny, Henryka, Mariusza

Zaproszenie na Walne Zebranie

Drodzy Państwo,


 
Zbliżamy się do corocznego Walnego Zebrania Szkoły. Odbędzie się ono w SOBOTĘ 20 Listopada o godz. 9.30 w Auli Szkoły - na tyłach budynków szkoły. Pomiędzy godz. 9:00 a 9:30 zapraszamy Państwa na kawę/herbatę i pączki.

Walne Zebranie jest szansą na zapoznanie się przez Państwa ze strukturą Szkoły i jej działalnością w ubiegłym roku szkolnym, który ze zrozumiałych powodów był nietypowy. Będziecie mogli Państwo wysłuchać sprawozdań Dyrekcji, Zarządu, Skarbnika, RKR i Głównej Dyżurnej. Będzie okazja, aby  porozmawiać z osobami zarządzającymi szkołą i być może zdeklarować chęć udziału w którejś z grup rodzicielskich działających wśród nas. Nasza szkoła bardzo silnie polega na współpracy z rodzicami, wiele akcji, które przeprowadzamy, wspomaga nasze szkolne życie, ale też budżet.
 
Zarząd Szkoły poszukuje nowych osób do pracy (społecznej) w Zarządzie Szkoły w funkcji Powiernika  oraz Obserwatora. Powiernicy (Governour) pełnią funkcję zarządzającą stroną administracyjno – finansową szkoły, natomiast obserwatorzy, poprzez branie udziału w  zebraniach Zarządu, przyglądają się jego działalności, mają możliwość wnoszenia uwag/podsuwania pomysłów, natomiast nie głosują w momentach podejmowania decyzji. Zgodnie z naszą konstytucją jedna trzecia członków Zarządu Szkoły ustępuje co roku miejsca nowym kandydatom. Mamy nadzieję, że znajdzie się wśród Państwa kilku ochotników do przejęcia tej ważnej i satysfakcjonującej funkcji.

Chętnych do przyjęcia funkcji Powiernika (członka Zarządu Szkoły) oraz Obserwatora proszę o wypełnienie poniżej załączonego formularza i przesłanie go na adres prezes@PolskaSzkolaPutney.com

Formularz: https://mcusercontent.com/455b917d8bb907d6ae595d4dc/files/6e3b5685-5a4f-2fe2-264d-e01aac655c71/Formularz_na_kandydature_powiernika_obserwatora_w_Zarzadzie_Szkoly.docx

W tym roku wprowadzamy system biletów na Walne Zebranie. Są one bezpłatne i pozwolą nam na dobre rozplanowanie zebrania. Prosimy o zgłaszanie zamiaru udziału w zebraniu poprzez załączany poniżej link to Eventbrite.
Walne Zebranie Tickets, Sat 20 Nov 2021 at 09:30 | Eventbrite
 
W kolejnym liście otrzymacie Państwo Sprawozdanie Finansowe oraz proponowany Budżet na obecny rok szkolny oraz Raport z ostatniego wirtualnego  Walnego Zabrania, które odbyło się  w styczniu 2021.
Liczymy na Państwa udział, ale przypominamy również, że zgodnie z naszym kodeksem jest on jednym z obowiązków Rodziców/ Opiekunów.
 
 

Serdecznie Państwa zapraszam!


Z poważaniem
Brygida Wimbush
Prezes Zarządu Szkoły

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: admin@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668