01 czerwca / Gracji, Jakuba, Konrada

Londyn, 18.03.2020 r

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Opierając się na ostatnich komunikatach, związanych z rozprzestrzenianiem się epidemii COVID-19, podjęłam decyzję o odwołaniu zajęć w naszej szkole począwszy od najbliższej soboty tj. 21.03.2020. Zgodnie z kalendarzem powinniśmy rozpocząć zajęcia 25 kwietnia. Jest to jednak uzależnione od rozwoju sytuacji. Poinformujemy Państwa w odpowiednim czasie.

Przez najbliższe dwie soboty nauczanie odbywać się będzie drogą elektroniczną, za pośrednictwem Google classroom. Nauczyciele przesyłać będą materiały do przerobienia w domu, poinformują o metodzie przesyłania i odsyłania sprawdzonych prac domowych. Państwa wsparcie jest absolutnie niezbędne. Niech sobotnie przedpołudnia pozostaną w Waszych domach czasem dla „polskiej szkoły”.

Wszystkiego dobrego na nadchodzące tygodnie!

Maja Brodzińska