24 października / Arety, Marty, Marcina

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGRAŁA ROWNIEŻ W NASZEJ SZKOLE!

W tym roku 15 stycznia 2017 odbędzie się 25 finał WOŚP w Polsce. Tego dnia po raz 6 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Londynie kiedy to rozbrzmiewać będzie wesoła nowina, że Polacy potrafią się razem bawić, śpiewać, radować a to wszystko na rzecz pomocy dla dzieci i seniorów w Polsce.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zadźwięczała także w naszej szkole.

W pierwszą sobotę po powrocie z przerwy świątecznej, 14 stycznia 2017r., oficjalnie zarejestrowani Wolontariusze WOŚP dzielili się z całą szkolną społecznością "sercami" oraz zbierali datki do puszek. W naszej szkole nigdy nie odmawiamy pomocy potrzebującym, a szczególnie dzieciom i seniorom w Polsce. Rada Koła Rodziców zorganizowała również tego dnia sprzedaż pączków i ciast, z której całkowity dochód £308.53 postanowiła przekazać na WOŚP. Oficjalna suma, włączając zbiórkę do puszek  WOŚP, którą to potwierdzili organizatorzy po oficjalnym podliczeniu, to £1017.69. To cudowny dar serca jaki okazała nasza szkolna rodzina. Dziękujemy!

Polecamy również linki: