23 listopada / Adeli, Felicyty, Klemensa

27.09.2020r. odeszła p. Maria Jasiewicz, była nauczycielka naszej szkoły

Z wielkim żalem informujemy, że 27 września 2020r. odeszła długoletnia nauczycielka naszej szkoły, p. Maria Jasiewicz. Była wychowawczynią wielu roczników uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej w latach 90-tych. Tak wspomina ją ówczesna Dyrektor Szkoły p. Małgorzata Lasocka:  " była wspaniałą osobą: ciepłą, miłą i serdeczną. Oddana pedagog. Uczyła dzieci młodsze i była przez wszystkich lubiana."

Informujemy, że uroczystości pogrzebowe dla najbliższej rodziny, odbędą się w czwartek 22 pazdziernika 2020r, w Kościele im. Św. Jana Ewangelisty na Putney o godz. 12.00, a potem na cmentarzu  Merton & Sutton.  Ze względu na panującą pandemię, we mszy świętej za p. Marię, będzie można uczestniczyć wirtualnie poprzez "Zoom". Szczegóły połączenia:  https://neu-org-uk.zoom.us/j/94458701870  (nie ma hasla)

Pogrążone w żałobie córki, Agnieszka, Ilona i Ewa, byłe uczennice i absolwentki naszej szkoły, wspominając swoją mamę,  zwracają się z serca płynącym apelem:

„Mama całe życie wspierała organizacje charytatywne, szczególnie hojnie te walczące z ubóstwem w krajach trzeciego świata. Dlatego wdzięczne będziemy za każdą malą darowiznę na CAFOD jeśli ktokolwiek chciałby coś podarować : https://mariajasiewicz.muchloved.com/  "

Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.