18 października / Hanny, Klementyny, Łukasza

UCZYMY SIĘ OD NASZYCH RODZICÓW

Sobota 24 lutego długo pozostanie w pamięci dzieci z klas zerowych. Tematem lekcji było "Kim chcę zostać w przyszłości". By przybliżyć uczniom niektóre zawody, wychowawczynie klas zaprosiły na zajęcia chętnych rodziców, by opowiedzieli o swoich zawodach. Rodzice wywiązali się z zadania na piątkę, wzbogacając pogadankę prezentacją rekwizytów a nawet zajęciami praktycznymi. Dzieci mogły się dowiedzieć czym zajmuje się dekorator wnętrz, stolarz, naukowiec od DNA, manikiurzystka, cukiernik, pielęgniarka, sprzedawca oraz przedszkolanka.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały, a zajęcia praktyczne sprawiały im wielką radość.