20 czerwca / Bogny, Rafaeli, Rafała

15.12.2018- Kiermasz Świąteczny

Sobota 15 grudnia była ostatnim dniem w szkole przed przerwą świąteczną i jak zwykle bardzo bogatym  w wydarzenia. Jedną z atrakcji dnia był doroczny kiermasz, organizowany wielkim wysiłkiem przez Radę Koła Rodziców. Jak co roku była to okazja dla Państwa, by spotkać się ze znajomymi, zawiązać nowe znajomości, doświadczyć przedświątecznej atmosfery. Nie zabrakło również smakołyków czy upominków do nabycia na światecznie przystrojonych stołach a nawet niespodziewanie obsypanych białym śniegiem.

Z ogromną radością informujemy, iż całkowity dochód z tegorocznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego wyniósł £2084.83.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim z Państwa, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu tego kiermaszu - osobom, które wspomogły kiermasz datkami, upieczonymi ciastami, a także pomocą w sprzedaży na poszczególnych stanowiskach.

Dziękujemy także naszemu  sponsorowi - WĘDLINKA DELIGHT .

Korzystając z okazji gratulujemy również wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie na ozdobę świąteczną, a w szczególności gratulujemy tegorocznym zwycięzcom:

Kategoria Przedszkole i Zerówka:

I. Maja Rogowska 0B

II. Eryk 0B

III. Laura S 0A

Kategoria I-III:

I. Adrian Białas III B

Kategoria Przedszkole i Zerówka:

I. Maja Rogowska 0B

II. Eryk 0B

III. Laura S 0A

Kategoria I-III:

I. Adrian Białas III B

II. Nicole Sosnowska IB

III. Victoria Imbierowicz IIIA i Jan P IIIA

Kategoria IV-VI:

I. Fryderyk Romanowski VB

II. Maja Grzegorczyk VB

III. Konrad S VA

Kategoria VII wzwyż:

I. Julia Postigo IXA

II. Sara Atallah IXA

III. Izabela Bieżuńska VIIA

Korzystając z okazji składamy Państwu życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia - aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.