loading...
16 stycznia / Mascelego, Walerii, Włodzimierza

„Wspólnota Polska” jest stowarzyszeniem, które wspiera instytucje polonijne na całym świecie, w tym i naszą Polską Szkołę. W roku 2015 dzięki współpracy Wspólnoty Polskiej i Polskiej Macierzy Szkolnej  PMS nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe ze środków MSZ w ramach programu "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą". W roku 2016 w ramach "Opieki nad Polonią i Polakami za granicą" podobne wsparcie otrzymaliśmy ze środków pienięznych Senatu RP.

 

Więcej informacji o stowarzyszeniu można znaleś na stronie internetowej stowarzyszenia www.stowarzyszenie.wspolnotapolska.org.pl

 

W imieniu Dyrekcji i Zarządu Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Marii Skłodowskiej - Curie w Londynie, pragniemy podziękować Kancelarii Senatu RP oraz Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska" za udzielenie naszej szkole refundacji w ramach "Opieki nad Polonią i Polakami za granicą" w 2016r. Podziękowania kierujemy również do Polskiej Macierzy Szkolnej, która współpracuje w realizacji tego projektu.

W roku 2016 nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe ze środków Kancelarii Senatu RP jak również jednorazowe, okolicznościowe nagrody dla nauczycieli. Częściowej refundacji podlegały przede wszystkim: koszty wynajmu pomieszczeń szkolnych, zakupu pomocy dydaktycznych oraz pokrycie częsciowych kosztów szkolnych wycieczki edukacyjnej do Polski.

 

Polecamy również link ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi dotacji naszej szkoły w 2016r.: http://polskaszkolaputney.com/opieka-nad-polonia-i-polakami-za-granica-w-2016r

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: kontakt@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668