loading...
16 grudnia / Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

"Music is for Life" koncert w Royal Albert Hall 8.05.2017

8 maja 2017r.  w Royal Albert Hall odbył się kolejny koncert z serii "Music is for Life" z udziałem 1500 młodych wykonawców z London Borough of Merton. 

Grupa uczniów z naszej szkoły biorąca udział w poprzednich projektach Ms. Soo Bishop z Merton Music Foundation zaproszona została do udziału w tym prestiżowym koncercie, co jest dla nas ogromnym zaszczytem.

W tym roku, utalentowani młodzi wokaliści i instrumentaliści odkrywali moc komunikacji i kreatywności poprzez muzykę i tekst w swoich pomysłowych występach. Najważniejsze to:

 

The Peoples’ Guide to the Orchestra

Kompozytor Neil Brand łączy swoją pasję do muzyki filmowej w swoim nowym programie instrumentalnym.

 

Speak Up, Speak Out!

Zainspirowany poprzez „Szekspir 400” czyli Obchody 400 Rocznicy Śmierci Williama Szekspira w roku 2016/17. Ten nowy projekt zlecony został kompozytorom Pete Churchill i Adam Saunders oraz scenarzyście i reżyserowi Andrew Alty i Kate McGregor.  Przesłaniem jest przypomnienie, że słowa i humor z czasów Szekspirowskich są wciąż aktualne i wciąż odnoszą sie do naszego codziennego życia.

 

Jest to produkcja pod przewodnictwem Merton Music Foundation, która jest inicjatywą  edukacji muzycznej w Merton we współpracy z the Orchestra of the Age of Enlightenment. Wydarzenie to miało miejsce dzięki bliskiej współpracy z London Borough of Merton, Arts Council England / Department for Education / Grants for the arts, Youth Music, the David and Claudia Harding Foundation, The Taylor Family Foundation and WCTT.

Link do Szkolnej Fotogalerii: 

http://polishschoolputney.com/fotogalerie/royal-albert-hall-music-is-for-life-8-05-2017-koncert-z-udzialem-uczniow-naszej-szkoly

Merton Music Foundation: 

http://www.mmf.org.uk/mifl-information

 

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: kontakt@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668