17 grudnia / Jolanty, Łukasza, Olimpii

W sobotę 30 września 2017 r. po raz pierwszy w historii naszej szkoły odbył się „Macmillan Coffee Morning”.  Jak co roku organizacja Macmillan Cancer Support  zwróciła się z prośbą o finansowe wsparcie poprzez zorganizowanie  poranka z kawą i dobrym ciastkiem.

Akcja została zorganizowana przez grupę rodziców RKR przy wsparciu Pani Dyrektor, Nauczycieli i Zarządu Szkoły. W ramach hasła akcji „Let’s change lives with every slice” w czasie przerw, przed budynkiem szkoły, można było zakupić  kawałek ciasta lub pączka.

Akcję tę można zaliczyć do udanych dzięki dużej ilości smacznych, domowych wypieków i wielkiej hojności naszej społeczności szkolnej.

Całkowity dochód wynosi : £450 a pieniądze zostały wpłacone bezpośrednio na konto Macmillan Cancer Support z przeznaczeniem na:

- Wparcie pielęgniarek Macmillan

- Uświadomienie społeczeństwu ryzyka chorób nowotworowych

- Wsparcie osób dotkniętych tą chorobą - poprzez Macmillan Support Line

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i wsparcie tej pięknej akcji.