loading...
22 lipca / Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

W imieniu Dyrekcji, Zarządu oraz Grona Pedagogicznego naszej Szkoły  chcielibyśmy  serdecznie zaprosić Państwa do wspólnego udziału w świętowaniu Polish Heritage Day 2018.

W tym roku szkoła nasza dołączyła do grona wielu polskich organizacji i środowisk z całej Anglii, dla których obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a w tym roku dodatkowo rocznica 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, są okazją by podzielić się naszym dziedzictwem z lokalną społecznością, zacieśnić więzi z szerszym, angielskim środowiskiem. Przygotowany przez nas program, w którym znalazły się wystawa ilustrująca udział Polaków w Bitwie o Anglię, występ zespołu folklorystycznego czy stoiska z polskim rękodziełem, temu właśnie służy.

Zapraszamy do naszej szkoły w sobotę 5 maja 2018.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

As part of the celebrations of the May 3rd Polish National Day we are planning to organise a Polish Heritage Day festival at Ursuline High School, Wimbledon on Saturday 5th May 2018, to showcase the thriving relationship between our nations as well as the contribution of the Polish community into the history, culture and society of the United Kingdom and to commemorate the centenary of the regaining of Polish Independence. The event will feature Polish folk dance and song groups, Battle of Britain historical exhibition as well as stalls with Polish crafts, food and produce.

We are proud of our shared heritage and would like to demonstrate that local communities can cooperate and work together to build a brighter future.
 
We would be honoured and delighted if you could support our initiative.


w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: kontakt@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668