22 lipca / Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

DODATKOWE PRZESŁUCHANIA DO CHÓRU

W ostatnią sobotę odbyły się przesłuchania dzieci zgłoszonych do chóru tworzonego z uczniów szkół sobotnich na akademię z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie zgłoszone przez nas dzieci zostały do chóru przyjęte.

Organizatorzy postanowili wznowić przesłuchania, by dać szansę tym rodzicom i uczniom, do których wiadomść o przesłuchaniach nie dotarła lub którzy z jakichś powodów nie zgłosili się wcześniej. Wiemy, że w naszej szkole jest dużo utalentowanych muzycznie dzieci i bardzo chcielibyśmy widzieć je biorące udział w tym unikalnym wydarzeniu. Nabór dotyczy dzieci od 9 lat wzwyż.

Dodatkowe przesłuchanie odbędzie się 21.04.2018 r. w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym. Zgłoszenie należy przesłać do Polskiej Macierzy Szkolnej na adres pms@polskamacierz.org z podaniem imienia i nazwiska dziecka, nazwy szkoły do której uczęszcza oraz nazwiska opiekuna wraz z numerem telefonu i adresem e-mail.

Informacje o tym, jak dziecko do przesłuchania przygotować podaliśmy w specjalnym liście do rodziców. W razie wątpliwości prosimy pisać na adres dyrektora szkoły.

Informacje o koncercie 11 listopada w RAH: https://www.royalalberthall.com/tickets/events/2018/koncert-sto-lat/