loading...
16 grudnia / Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

 

DODATKOWE PRZESŁUCHANIA DO CHÓRU

W ostatnią sobotę odbyły się przesłuchania dzieci zgłoszonych do chóru tworzonego z uczniów szkół sobotnich na akademię z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie zgłoszone przez nas dzieci zostały do chóru przyjęte.

Organizatorzy postanowili wznowić przesłuchania, by dać szansę tym rodzicom i uczniom, do których wiadomść o przesłuchaniach nie dotarła lub którzy z jakichś powodów nie zgłosili się wcześniej. Wiemy, że w naszej szkole jest dużo utalentowanych muzycznie dzieci i bardzo chcielibyśmy widzieć je biorące udział w tym unikalnym wydarzeniu. Nabór dotyczy dzieci od 9 lat wzwyż.

Dodatkowe przesłuchanie odbędzie się 21.04.2018 r. w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym. Zgłoszenie należy przesłać do Polskiej Macierzy Szkolnej na adres pms@polskamacierz.org z podaniem imienia i nazwiska dziecka, nazwy szkoły do której uczęszcza oraz nazwiska opiekuna wraz z numerem telefonu i adresem e-mail.

Informacje o tym, jak dziecko do przesłuchania przygotować podaliśmy w specjalnym liście do rodziców. W razie wątpliwości prosimy pisać na adres dyrektora szkoły.


Informacje o koncercie 11 listopada w RAH: https://www.royalalberthall.com/tickets/events/2018/koncert-sto-lat/

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: kontakt@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668