22 lipca / Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

8 marca 2018 roku w godz. od: 19.00 - 22.00, w górnej sali parafialnej na Ravenna Rd, SW15, odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas: 1- A2 z nauczycielami.

Obecność na wywiadówce jest obowiązkowa.

Instrukcja zapisów na dogodną godzinę została przesłana w korespondencji szkolnej od p.dyrektor Mai Brodzińskiej do rodziców uczniów dnia 13 lutego 2018r.

UWAGA: Jeśli  nie otrzymali Państwo wyżej wspomnianego listu prosimy  o kontakt na adres e-mailowy admin@polskaszkolaputney.com ze wskazaniem nazwiska ucznia i klasy w celu otrzymania instrukcji zapisów na wywiadówkę. Prosimy uprzednio dokładnie sprawdzić swoją skrzynkę e-mailową.