12 grudnia / Ady, Aleksandra, Dagmary

List

W niedzielę, 7 czerwca, odbył się Finał IV edycji Festiwalu Polskiej Poezji dla Dzieci i Młodzieży – Wierszowisko 2015.

W konkursie naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Weronika Brudzińska, Isabel Cieśla-Lourenco, Marco Cieśla-Lourenco, Wioletta Cieślik, Amelia Duda, Kuba Kozłowski, Nadia Kwiecińska, Igor Kwieciński oraz Adrianna Szczęsna.
Z wielką przyjemnością dzielę się z Państwem miłą wiadomością.

W kategorii zespołowej nasza szkolna drużyna w wyżej wymienionym składzie zdobyła II nagrodę!
W kategorii indywidualnej Adrianna Szczęsna (1b) oraz Wioletta Cieślik (4b) zajęły w swoich grupach wiekowych, II miejsca.

To wielkie osiągniecie. Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym konkursie i zaprezentowali swój talent.

Szczerze gratuluję  rodzicom oraz paniom nauczycielkom, które przygotowały dzieci do tego występu. Na ręcę p. Żanety Brudzińskiej dziękuję wszystkim innym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu naszych uczniów.

Z poważaniem,

Małgorzata Lasocka