22 lipca / Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

List

W najbliższą sobotę, 10 października 2015,  Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Marii Skłodowskiej-Curie obchodzi 55-lecie swojego istnienia, dlatego pozwalam sobie przypomnieć Państwu plan dnia. Zajęcia rozpoczynają się i kończą dla wszystkich uczniów wg normalnego planu.

Wszystkich Rodziców dzieci klas 1 – 5 oraz Przedszkola i Zerówki serdecznie zapraszam do Auli Ursuline High School na Akademię na godz. 9.20, a następnie na kawę i herbatę oraz obejrzenie wystawy obrazującej historię szkoły. Planowane zakończenie o godzinie 10.55.

Wszystkich Rodziców dzieci klas 6 – A2 serdecznie zapraszam do Auli Ursuline High School na Akademię na godz. 11.00 a następnie na kawę i herbatę oraz obejrzenie wystawy obrazującej historię szkoły. Planowane zakończenie o godzinie 12.25
.
Spodziewamy się wielu ważnych gości.

Do zobaczenia  w sobotę!

Przy okazji uprzejmie proszę o przekazanie wychowawcom klas podpisanych przez Państwa deklaracji, które otrzymali Państwo dnia 26.10.2015 r., a które dotyczą ważnych spraw organizacyjnych, w tym szkolnych zasad ruchu samochodowego .
Prosimy o zapoznanie się z treścią deklaracji i zwrot podpisanego fragmentu listu w nadchodzącą sobotę nauczycielowi klasy.

Jednocześnie informuję, że w nadchodzącą sobotę sąsiadująca z UHS, Ursuline Preparatory School ma Open Day co spowoduje wzmożony ruch samochodowy.

Z poważaniem,

Małgorzata Lasocka