loading...
16 grudnia / Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

List

W najbliższą sobotę, 10 października 2015,  Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Marii Skłodowskiej-Curie obchodzi 55-lecie swojego istnienia, dlatego pozwalam sobie przypomnieć Państwu plan dnia. Zajęcia rozpoczynają się i kończą dla wszystkich uczniów wg normalnego planu.

Wszystkich Rodziców dzieci klas 1 – 5 oraz Przedszkola i Zerówki serdecznie zapraszam do Auli Ursuline High School na Akademię na godz. 9.20, a następnie na kawę i herbatę oraz obejrzenie wystawy obrazującej historię szkoły. Planowane zakończenie o godzinie 10.55.

Wszystkich Rodziców dzieci klas 6 – A2 serdecznie zapraszam do Auli Ursuline High School na Akademię na godz. 11.00 a następnie na kawę i herbatę oraz obejrzenie wystawy obrazującej historię szkoły. Planowane zakończenie o godzinie 12.25
.
Spodziewamy się wielu ważnych gości.

Do zobaczenia  w sobotę!

Przy okazji uprzejmie proszę o przekazanie wychowawcom klas podpisanych przez Państwa deklaracji, które otrzymali Państwo dnia 26.10.2015 r., a które dotyczą ważnych spraw organizacyjnych, w tym szkolnych zasad ruchu samochodowego .
Prosimy o zapoznanie się z treścią deklaracji i zwrot podpisanego fragmentu listu w nadchodzącą sobotę nauczycielowi klasy.

Jednocześnie informuję, że w nadchodzącą sobotę sąsiadująca z UHS, Ursuline Preparatory School ma Open Day co spowoduje wzmożony ruch samochodowy.  

Z poważaniem,
 
Małgorzata Lasocka

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: kontakt@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668