22 lipca / Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

List

Serdecznie zapraszam na nasz doroczny festyn, który odbędzie się w najbliższą sobotę na terenie szkoły od godz: 10.30-12.30. Jednocześnie przypominam, że jak co roku, wszyscy uczniowie - od przedszkola do klasy 6 - muszą być odebrani przez rodziców przed rozpoczęciem festynu (na kortach) o godz: 10.25.

Życzę wszystkim dobrej zabawy. Zapowiada się moc atrakcji.

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie akcji charytatywnej, którą przeprowadzać będziemy podczas tegorocznego festynu. Pragniemy wesprzeć finansowo ciężko chorą, młodą mamę dwójki dzieci, Panią Asię, która od prawie dwóch lat zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Będziemy ogromnie wdzięczni za okazane serce, zrozumienie, każdy datek i wsparcie.

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 2 lipca. Zajęcia rozpoczną się jak zwykle w szkole UHS o godz: 9.00, a zakończą po mszy św. około godz. 12.00, przed kościołem Sacred Heart. Uczniowie pod opieką nauczycieli i wybranych rodziców przejdą do kościoła na godz: 10.50. Bliższe informacje o tym dniu otrzymają Państwo w kolejnym mailu. Już dziś jednak zapraszam wszystkich rodziców na uroczystą mszę św. połączoną z zakończeniem roku szkolnego, rozdaniem nagród i pożegnaniem absolwentów.

Z przyjemnością zawiadamiam, że w tegorocznym Festiwalu Polskiej Poezji dla Dzieci i Młodzieży Wierszowisko organizowanym pod patronatem Polskiej Macierzy Szkolnej i Konsulatu RP w Londynie w kategorii zespołowej nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce. Bardzo się cieszymy! To wielki sukces. Gratuluję rodzicom, nauczycielom, ale szczególnie naszym wspaniałym, uzdolnionym aktorom. Byli najlepsi! Szkołę reprezentowali: Lara Thomson-Bezerra, Jan Borczon, Antoni Borczon, Wioletta Cieślik, Gabrysia Górka, Maja Kłak, Amelia Duda, Marco Cieśla Lourenco i Isabel Cieśla Lourenco. Wielkie słowa uznania kieruję też pod adresem p. Żanety Brudzińskiej oraz p. Violi Pukrop za przygotowanie grupy.

Przy okazji przypominam o uregulowaniu opłat za szkołę do 2 lipca, w przeciwnym razie miejsce dziecka może zostać przekazane kolejnym osobom z listy oczekujących. Gdyby w związku z tym mieli Państwo jakieś zapytania proszę o bezpośredni kontakt ze Skarbnikiem Szkoły panem Horbaczewskim.

Do zobaczenia w sobotę na Festynie.