21 listopada / Janusza, Marii, Reginy

- sobota 24.03.2018

20.03.2018

Szanowni Rodzice,

W najbliższą sobotę od 9:15 odbędzie się w naszej szkole Kiermasz Wielkanocny, na którym będzie można nabyć m.in.

- dekoracje świąteczne
- książki
- polskie miody
- domowe wypieki
- kawę i herbatę
- kiełbasę z grilla , żurek z jajkiem ,  pierogi oraz bigos

W kiermaszu będą mogli wziąć udział także uczniowie - dlatego serdecznie prosimy o zaopatrzenie dzieci w drobne pieniądze.

Prosimy również o wsparcie kiermaszu i przyniesienie tego dnia DOMOWYCH wypieków. Państwa ciasta cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem, dlatego tym bardziej będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Przypominamy także o konkursie na najpiękniejszą, wykonaną własnoręcznie pisankę . Podpisane prace prosimy o pozostawienie w 6th Form ( przedszkole)

Rada Koła Rodziców

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27.02.2018

Szanowni Rodzice,

z przyjemnością informujemy, iż 24 marca 2018 roku w naszej szkole odbędzie się Kiermasz Wielkanocny.

W związku z tym ogłaszamy konkurs na dekorację pisanki. Spośród wszystkich prac konkursowych wybierzemy 3, które zostaną nagrodzone słodkimi upominkami. Prosimy o podpisanie pisanek przez dzieci i dostarczenie ich w dniu kiermaszu do recepcji szkolnej.

Po zakończeniu kiermaszu wszystkie pisanki będą czekać do odebrania.  Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie.

Mamy także do Państwa gorącą prośbę o wsparcie kiermaszu i przyniesienie w dniach:

03.03 , 08.03 (wywiadówka), 10.03 oraz 17.03 - czekoladowych ozdób świątecznych takich jak:  jajka, zajączki, baranki etc.

24.03 - 1 domowego ciasta na klasę (mile widziane serniki, mazurki, baby wielkanocne etc.)

Bardzo prosimy o pozostawianie wyżej wymienionych rzeczy w recepcji szkolnej i już teraz serdecznie Państwu dziękujemy za okazaną pomoc.

Rada Koła Rodziców