loading...
02 lipca / Kariny, Serafiny, Urbana

Święta, święta i po świetach....

 

 

 

Londyn, 08.01.2020 r.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

 

Witam u progu nowego okresu, który rozpoczynamy w najbliższą sobotę 11 stycznia. Zakończyliśmy pierwszy okres nauki festynem świątecznym, dzięki któremu zebraliśmy pokaźną sumę pieniędzy, która zasili finanse szkoły. Dziękuję wszystkim rodzicom i dzieciom za liczny udział. Drugi okres rozpoczniemy, już tradycyjnie, zbiórką pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Woluntariusze z naszej szkoły będą zbierać pieniądze od rana. Rada Koła Rodziców, jak w roku zeszłym, organizuje sprzedaż pączków, z której dochód przekazany będzie na rzecz Orkiestry. Wiem, że nie muszę Państwa specjalnie namawiać i przekonywać do wsparcie tego ogromnego, szlachetnego i wspaniałego przedsięwzięcia.


W tym okresie szkolnym czeka nas 12 pracowitych i ciekawych sobót. Będziemy brać udział w konkursach, gościć prelegentów, wyjeżdżać na dalsze i bliższe wycieczki, odwiedzać muzea i teatry.

Dla młodzieży klas maturalnych - 10 (GCSE) i A2 to półmetek przygotowań do egzaminów i czas, żeby sprawdzić poziom zdobytej dotąd wiedzy. Na początku lutego odbędą się w tych klasach egzaminy próbne. Z ich wynikami rodzice uczniów będą mogli zapoznać się wywiadówce. Marcowa wywiadówka jest dla wszystkich rodziców uczniów klas od 1 do A-level i odbędzie się 5 marca 2020 r. (czwartek) w sali parafialnej polskiego kościoła na Putney. O zapisach będziecie Państwo poinformowani w odpowiednim czasie.

U progu Nowego Roku 2020 życzę Państwu wszelkiej pomyślności – zdrowia, spokoju, spełnienia marzeń, nadziei i oczekiwań.

 

Maja Brodzińska

Dyrektor Szkoły

 

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: kontakt@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668